1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Laatste wijziging:
26-11-2018 12:12

Stichting Ontwikkeling Kerckebosch

Dankzij onze bewonersvereniging is op 10 juni 2008 de Stichting Ontwikkeling Kerckebosch opgericht. Het doel van onze Stichting is het handhaven en bevorderen van de kwaliteit van wonen en leven in de wijken Kerckebosch en Hoge Dennen.

Dankzij onze bewonersvereniging is op 10 juni 2008 de Stichting Ontwikkeling Kerckebosch opgericht. Het doel van onze Stichting is het handhaven en bevorderen van de kwaliteit van wonen en leven in de wijken Kerckebosch en Hoge Dennen.

Bovendien was het de wens van het bestuur om de financiën en besluiten over Kerckebosch los te maken van de normale verenigingsactiviteiten. Klik hier voor de link naar de site van de Stichting met de laatste informatie omtrent de activiteiten van de Stichting en de wijze waarop u het werk van de Stichting kunt ondersteunen.

Klik hier voor de link naar de website van de Stichting Ontwikkeling Kerckebosch.

Who's Online

We hebben 18 gasten en geen leden online